Konserwacja urządzeń

Konserwacja urządzeń

Ta strona będzie dotyczyła zastosowania tagów RFID / NFC w nadzorowaniu i usprawnieniu prac związanych z konserwacją różnego typu przedmiotów, maszyn i urządzeń.
Dotyczy to w szczególności maszyn produkcyjnych, elementów infrastruktury wymagających okresowego przeglądu, środków ochrony osobistej, urządzeń przeznaczonych do ochrony ppoż., miejsc wymagających systematycznej obecności określonych osób lub służb utrzymania ruch, itp.
Proces konserwacji i nadzoru nad określonymi przedmiotami oraz osobami zobowiązanymi do przebywania w określonych miejscach w wyznaczonym czasie można w znacznym stopniu zautomatyzować i usprawnić, dzięki zastosowaniu identyfikacji radiowej.
Dysponujemy bardzo szerokim asortymentem wysokiej jakości, niedrogich znaczników nadających się do tego typu zastosowań. Dzięki szerokiej bazie produkcyjnej i wieloletniemu doświadczeniu w razie potrzeby możemy też zaprojektować i wyprodukować tagi RFID dostosowane do indywidualnych warunków i wymagań użytkownika.

Nasza firma jako dystrybutor wszelkiego typu tagów i doświadczony specjalista w zakresie RFID / NFC może pomóc ci w znalezieniu rozwiązania optymalnego w twoim przypadku.

Zapraszamy do kontaktu i krótkiego opisania swoich potrzeb lub pojawiających się wątpliwości klikając w pozycję KONTAKT na tej stronie.