Tagi pralnicze RFID

Tagi pralnicze RFID

Tagi pralnicze RFID są od lat z powodzeniem stosowane do znakowania rzeczy poddawanych przemysłowemu procesowi prania.

Często są również stosowane w przypadku odzieży roboczej, co pozwala jednocześnie na wykorzystanie ich do automatyzacji procesu przechowywania, wydawania, wypożyczania, użytkowania inwentaryzowania.

Te znaczniki RFID muszą być odporne na narażenia w trakcie prania, maglowania, suszenia i transportu. Ponadto powinny posiadać odpowiednią wytrzymałość na oddziaływania chemiczne, mechaniczne i temperaturowe.

Jeżeli dołożysz do tego jeszcze zapewnienie wymaganej niezawodności oraz pewności odczytu, to zapewne już widzisz, że nie jest łatwo dobrać odpowiednie tagi w tym zakresie.

Jako tagi pralnicze stosowane są najczęściej tagi tekstylne, silikonowe lub niewielkie, twarde tagi dyskowe.

Korzystanie z tagów RFID w pralni pozwala wprowadzić znaczną automatyzację całego procesu. Ponadto umożliwia oddzielenie pracowników od zanieczyszczonych rzeczy przyjmowanych do prania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wykonywania usług na potrzeby szpitali i podobnych instytucji.

Zastosuj  tagi RFID / NFC, a otworzą się niespotykane dotąd możliwości w zakresie poprawy efektywności i podwyższenia jakości, na niemal każdym etapie.

Będziesz dysponował nowymi narzędziami jakie daje technologia identyfikacji radiowej. Pozwoli ci to unowocześnić i w znacznym stopniu zautomatyzować prawie każdy proces. Wszystko będzie łatwiej nadzorować i w razie potrzeb usprawniać.

Ponadto posiadamy bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości, niedrogich znaczników RFID nadających się do tego typu zastosowań. Dzięki szerokiej bazie produkcyjnej i wieloletniemu doświadczeniu, w razie potrzeby możemy też zaprojektować i wyprodukować dowolne tagi RFID / NFC, dostosowane do twoich indywidualnych warunków i wymagań.

Tagi pralnicze RFID

Nasza firma jako dystrybutor wszelkiego typu tagów i doświadczony specjalista w zakresie RFID / NFC, może pomóc ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania w tym zakresie.

Chcesz się dowiedzieć więcej, to zobacz na stronę ZASTOSOWANIA tagów RFID.

 

System 7 Security

 

Optymalne rozwiązanie w zakresie zastosowań RFID / NFC czeka na Ciebie w naszej firmie. Nie zwlekaj!

Zadzwoń (+48 338218777) , NAPISZ lub odwiedź nasze biuro techniczno-handlowe w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Jesteśmy nastawieni na rozwiązywanie problemów w zakresie technologii RFID / NFC. Nie tylko prostych ale i bardzo złożonych.
W przypadku gdy Twoje potrzeby wymagają  indywidualnego i innowacyjnego podejścia, to jeszcze jeszcze lepiej. Takie zadania pasjonują nas najbardziej!
Oczywiście, możemy też pomóc przy integracji zastosowań RFID (NFC) z innymi rozwiązaniami, jak: systemy monitoringu, systemy alarmowe, systemy pomiaru czasu. Ponadto systemy ewidencyjne i inwentaryzacyjne, systemy automatycznej identyfikacji,  czytniki kodów QR i kreskowych, itd. Aż po zawody sportowe, NFC w telefonie, identyfikatory dla psów, odzież roboczą, automatyzację usług pralniczych, muzea, szkoły, komunikację, lotnictwo …