Hurtownia w Bielsku-Białej

Hurtownia w Bielsku-Białej

Hurtownia w Bielsku-Białej działa od wielu lat, w ramach naszego Biura techniczno-handlowego, we własnych lokalach przy ul. Krakowskiej 33. Jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Do dyspozycji klientów parking przed budynkiem lub przy ulicy Wapiennej i (jak ufamy) miła, kompetentna obsługa.

Przede wszystkim, możesz u nas kupić  wysokiej jakości tagi RFID / NFC w bardzo szerokim wyborze. W naszych magazynach w Bielsku-Białej posiadamy miliony popularnych tagów w różnorodnych wykonaniach. Nieustannie poszerzamy asortyment tagów dostępnych natychmiast, bezpośrednio z naszych magazynów. Jesteśmy jednym w wiodących, hurtowych dostawców pasywnych tagów RFID NFC w Europie.

Ponadto, zgodnie z naszą wieloletnią tradycją, zajmujemy się również kompletacją produktów nie tylko własnych  marek dla naszych stałych klientów. Są to specjalistyczne urządzenia do budowy systemów alarmowych (sygnalizacji włamania i napadu), systemów monitoringu (CCTV), systemów sygnalizacji pożaru (ppoż). Jak również  systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy (KD i RCP), dźwiękowych systemów ostrzegawczych i nagłośnieniowych, systemów oddymiania, systemów domofonowych i wideodomofonów. Ponadto: systemów kontroli pracy personelu, systemów klucza generalnego, systemów nadzoru, systemów powiadamiania i rejestracji, systemów identyfikacji, systemów inteligentnych budynków i wszelkich innych związanych z ochroną i bezpieczeństwem osób, mienia i informacji. Słowem wszystkiego, co związane z elektroniczną  ochroną i kontrolą.

Nasza hurtownia w Bielsku-Białej nastawiona jest na obsługę profesjonalistów i innych odbiorców hurtowych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Hurtownia RFID NFC w Bielsku-Białej

Nie ulega wątpliwości, że to miejsce w Bielsku-Białej, jest w przypadku identyfikacji radiowej  jednym z najważniejszych, nie tylko w Polsce, ale i w całej UE.  Oprócz gotowych standardowych transponderów możemy zaprojektować i wyprodukować nietypowe tagi RFID / NFC  spełniające bardzo wyrafinowane potrzeby klienta. Jeżeli jest taka potrzeba, to możemy również dostarczyć kompleksowe rozwiązanie, wraz z dedykowanymi czytnikami i oprogramowaniem.

Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi warunkami sprzedaży, które jako jedyne  mają zastosowanie w przypadku współpracy z naszą firmą.

Hurtownia w Bielsku-Białej

Podsumowując: Jeżeli potrzebujesz tagów lub rozważasz ich wykorzystanie, to koniecznie skontaktuj się z nami.  Na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie w zakresie RFID.

 

Hurtownia RFID NFC w Bielsku-Białej
Hurtownia RFID NFC w Bielsku-Białej

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro  w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej, o podstawowych kwestiach związanych z identyfikacją radiową, to czytaj poniżej:

O technologii RFID
Co to jest NFC ?
Tagi – znaczniki RFID. Jak to działa?
Chipy RFID ? Co to takiego?
Numelator – darmowy program do przeliczania kodów drukowanych na tagach, do pobrania.
Nasze produkty – co możemy dostarczyć?
Gdzie RFID / NFC najczęściej znajduje zastosowanie ?
Jakie branże  najchętniej wykorzystują  RFID / NFC ?

Na koniec, przypominamy, że nasi stali klienci mogą również korzystać z naszego internetowego systemu B2B, dostępnego o każdej porze.