Znakowanie produktów

Znakowanie produktów

Ta strona będzie dotyczyła zastosowania tagów RFID / NFC do znakowania i identyfikowania wszelkiego rodzaju produktów i towarów.
Dotyczy to w szczególności towarów handlowych których oznakowanie znacznikami RFID pozwala na znacznie wygodniejsze, trwalsze, pewniejsze i bardziej nowoczesne ich identyfikowanie niż w przypadku starych kodów graficznych (np. kod paskowy lub QR).
Ponadto możliwe jest trwałe i praktycznie niemożliwe do sfałszowania oznakowanie cech danego towaru, takich jak marka, producent, data produkcji, itp.

Również cały cykl życia produktu (od magazynu części składowych, przez produkcję, kontrolę jakości, magazynowanie, sprzedaż i późniejszą obsługę serwisową) może być w prosty sposób identyfikowany i nadzorowany na całym świecie. Daje to producentowi niespotykane dotąd możliwości w zakresie poprawy efektywności i poprawy jakości na każdym etapie.
Proces ten może być w znacznym stopniu zautomatyzowany i w razie potrzeb usprawniany, dzięki zastosowaniu identyfikacji radiowej.

Dysponujemy bardzo szerokim asortymentem wysokiej jakości, niedrogich znaczników nadających się do tego typu zastosowań. Dzięki szerokiej bazie produkcyjnej i wieloletniemu doświadczeniu w razie potrzeby możemy też zaprojektować i wyprodukować tagi RFID dostosowane do indywidualnych warunków i wymagań użytkownika.

Nasza firma jako dystrybutor wszelkiego typu tagów i doświadczony specjalista w zakresie RFID / NFC może pomóc ci w znalezieniu rozwiązania optymalnego w twoim przypadku.

Zapraszamy do kontaktu i krótkiego opisania swoich potrzeb lub pojawiających się wątpliwości klikając w pozycję KONTAKT na tej stronie.