System 7

System 7 Security

System 7 Security działa w branży od 1990r.
Firma jest uznanym ekspertem w zakresie „identyfikacji radiowej”.  Specjalizujemy się w hurtowych dostawach wszelkiego typu tagów RFID / NFC. Ponadto, w naszych magazynach w Bielsku-Białej czekają  miliony tagów w kilkuset popularnych wykonaniach.

Jeżeli potrzebujesz pasywnych tagów RFID / NFC , a  jeszcze nie współpracujemy, to koniecznie NAPISZ lub zadzwoń: +48 33 8218777.

 

system 7 rfid nfc

 

Przez lata działania, posiedliśmy  dogłębną znajomość tematu i bardzo mocne osadzenie w światowym segmencie producentów tagów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią ich jakość, przy zachowaniu ceny dostosowanej do potrzeb nabywcy. Właściwie, to możemy zaproponować konkurencyjną cenę, nie tylko w Polsce, czy tym bardziej w Europie, ale nawet na Dalekim Wschodzie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiedniej wiedzy i zasobom, potrafimy też zaprojektować i wyprodukować nietypowe tagi, dostosowane do  bardzo wyrafinowanych potrzeb i wymagań klienta.

Ponadto, od lat pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych ze stosowaniem technologii RFID oraz tworzeniu kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie.
Tradycyjnie, nasza hurtownia w Bielsku-Białej wspiera też profesjonalistów w kompletacji urządzeń do wszelkich systemów elektronicznej kontroli, nadzoru i ochrony.

Teraz o tym czego nie robimy.

Po pierwsze:   Od dawna nasza firma nie zajmuje się już projektowaniem, montażem i serwisem tych systemów. Jeżeli jesteś zainteresowany usługami w tym zakresie, to bez problemu znajdziesz w Internecie kontakt do naszych klientów, którzy prowadzą tego typu działalność.
My jesteśmy skupieni na wspomaganiu rozwoju technologii RFID / NFC w Polsce. Szczególnie na sprawnym i kompleksowym zaopatrywaniu naszych stałych odbiorców w wysokiej jakości znaczniki RFID.

Po drugie:   Od lat nie prowadzimy sprzedaży i obsługi „detalicznej” w żadnym zakresie.
Nasza działalność (i oferta) nastawiona jest na współpracę z profesjonalistami. Są to głównie dystrybutorzy, producenci i firmy zajmujące się usługami związanymi z RFID , kontrolą i ochroną elektroniczną . Ponadto, pomagamy  instytucjom i organizacjom posiadającym poważne zapotrzebowanie w  zakresie identyfikacji radiowej.

Podsumowując. Jeżeli współpracujesz z nami, to nie musisz pamiętać o problemach związanych z zaopatrzeniem w różnorodne transpondery RFID / NFC. Wynika to z tego, że to my troszczymy się o wszystko i wiemy jak to robić. Dzięki temu, twoim zadaniem jest jedynie złożenie zamówienia, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.  To my zajmujemy się całą resztą, ty możesz skupić się na ważniejszych sprawach. W miarę potrzeby doradzimy najlepsze rozwiązanie i szybko dostarczymy odpowiednie tagi.

System 7: Na koniec kilka słów o  przeszłości.

Dzieje naszej firmy skrótowo opisaliśmy na stronie „Nasza historia„.
W tym miejscu może tylko warto wspomnieć, że na początku System 7 Security, oprócz aktualnej działalności dystrybucyjnej, zajmowała się również usługami. Po kilku latach doszło do tego również projektowanie i produkcja specjalistycznych urządzeń elektronicznych z naszej branży. Z upływem lat i  wzrostem skali prowadzonej działalności okazało się, że trudno zajmować się „wszystkim” i robić to naprawdę  dobrze. Postanowiliśmy zrezygnować ze świadczenia usług i obsługi sprzedaży detalicznej. Po kolejnych latach rozwoju, z tego samego powodu zrezygnowaliśmy również z produkcji urządzeń elektronicznych, przekazując to spółce w tym się specjalizującej.

W 2011r firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym 2 260 000 zł. Zmiana ta miała na celu dostosowanie formy prowadzenia działalności do aktualnego jej zakresu i zwiększenie zasobów w celu przyśpieszenia rozwoju.
Po przekształceniu firma skupiła się już zdecydowanie na dostawach hurtowych i działalności importowo/eksportowej, związanych z identyfikacją radiową.

System 7 Security – więcej informacji o historii.

Podsumowując: Jeżeli potrzebujesz tagów lub rozważasz ich wykorzystanie, to koniecznie skontaktuj się z nami.  Na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie w zakresie RFID.

 

System 7 Security

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro  w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej, o podstawowych kwestiach związanych z identyfikacją radiową, to czytaj poniżej:

O technologii RFID
Co to jest NFC ?
Tagi – znaczniki RFID. Jak to działa?
Chipy RFID ? Co to takiego?
Numelator – darmowy program do przeliczania kodów drukowanych na tagach, do pobrania.
Nasze produkty – co możemy dostarczyć?
Gdzie RFID / NFC najczęściej znajduje zastosowanie ?
Jakie branże  najchętniej wykorzystują  RFID / NFC ?