Tagi i systemy RFID NFC

Tagi i systemy RFID NFC

Tagi i systemy  technologii  RFID  NFC,  to podstawowe produkty, które dostarczamy naszym hurtowym odbiorcom.
Działamy w branży  elektronicznej ochrony i nadzoru  od 1990r. i specjalizujemy się technologii identyfikacji radiowej.  Dlatego jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym dostawcą dla każdego, kto ma jakiekolwiek, konkretne potrzeby w  zakresie RFID.

Dlatego, napisz czego potrzebujesz lub jaki problem chcesz rozwiązać, a postaramy się pomóc, szybko i skutecznie !

 

różne tagi RFID NFC
Tagi  RFID / NFC

Naszymi klientami są głównie dystrybutorzy, producenci oraz różne instytucje i firmy, profesjonalnie związane z RFID lub posiadające poważne potrzeby lub możliwości w tym zakresie. Jako hurtowy dostawca tagów, co do zasady realizujemy zamówienia na wielokrotności opakowań jednostkowych. Produkty te są pakowane najczęściej po 100 lub 200szt.

Niestety, od wielu lat nie  zajmujemy się sprzedażą detaliczną i usługami serwisowo-montażowymi, zatem nie możemy pomóc w tym zakresie. Jeżeli masz takie potrzeby, to zachęcamy do skorzystania z usług naszych klientów, których bez problemu możesz znaleźć w Internecie.

Natomiast, jeżeli Twoje  potrzeby dotyczące dostaw tagów RFID / NFC są znaczne, to nasz adres  jest zdecydowanie jednym z najlepszych w Europie i nie tylko.
Oczywiście, możemy też dostarczyć związane z tagami urządzenia i oprogramowanie, dostosowane do twoich potrzeb.
We wszelkich kwestiach związanych z identyfikacją radiową  posiadamy ugruntowaną wiedzę i bogate doświadczenie. Ponadto, odpowiednio przygotowanych specjalistów oraz najszerszy w Polsce asortyment różnorodnych tagów gotowych do natychmiastowego dostarczenia. W magazynach w Bielsku-Białej czeka na Twoje zamówienie kilkaset modeli różnorodnych tagów, a ich standardowy, ogólny stan to miliony sztuk.
Z reguły zamówienia złożone przed 13:00 wysyłamy w tym samym dniu.
Zaopatrujemy również odbiorców spoza obszaru Unii Europejskiej. Działalność importowo – eksportowa jest jednym z priorytetów naszej firmy.

Oprócz różnorodnych tagów RFID możemy kompleksowo zająć się dostarczeniem wszystkich elementów potrzebnego systemu identyfikacji radiowej.
A nawet, w  razie potrzeby jesteśmy w stanie  zaprojektować i wyprodukować  nietypowe tagi, dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań projektu.

Warto podkreślić, że w naszym magazynie znajdują się praktycznie wszystkie modele popularnie stosowanych tagów pasywnych. Posiadamy transpondery RFID w różnorodnych obudowach i wykonaniach. Przeznaczone są one do pracy w powszechnie stosowanych częstotliwościach: 125kHz, 13,56MHz i UHF (865-868MHz). Poza tym, w naszych produktach znajdziesz również praktycznie wszystkie popularne chipy, wiodących producentów światowych. Dodatkowo oferujemy również wybrane przez nas, najlepsze  ich odpowiedniki, w pełni z nimi kompatybilne.

Oto przykłady oznaczeń  chipów w najchętniej u nas kupowanych tagach:

 • firmy NxP ® : Ntag ® 213, 213 tamper, 216, ICODE ® SLIX, SLIX2, SLIX-L, SLIX-S, SLIX-M, DNA, Hitag ® S, 1, 2, MIFARE ® Classic, DESFire ® , Plus, Ultralight ®, UCODE ® 8, 7, DNA. G2iM, G2iL.
 • produkcji Impinj ® : Monza ® R6, R6-P, 4D,  M730, M750, M4QT, M4E.
 • produkty Alien Technology ® : Higgs ® 3, Higgs 9 , Higgs ® EC.
 • z firmy EM Microelectronic ® : EM 4200, EM4305, EM 4333.
 • oraz wiele sprawdzonych chipów od najlepszych producentów, kompatybilnych z powyższymi.

Poza tym możemy dostarczyć tagi z dowolnymi chipami, dostosowanymi do  Twoich indywidualnych potrzeb.

Dla wygody naszych klientów, od lat  zapewniamy również kompletację i kompleksową dostawę wszelkich elementów potrzebnych  do budowy  innych systemów z branży „Security”. Są to systemy alarmowe, monitoringu, kontroli dostępu, ppoż., rejestracji czasu pracy, kontroli pracy personelu, itp.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej  hurtowni  w Bielsku-Białej, przy ul. Krakowskiej 33, która jest czynna w godzinach 8:00 – 16:00.

Od wielu lat, o wygodnej dla siebie porze, nasi stali klienci mogą również korzystać z nowoczesnego serwisu B2B. Jest on dostępny zarówno dla urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych. Oczywiście, serwis B2B jest czynny nieprzerwanie przez cała dobę. Niemniej synchronizacja  składanych zamówień, stanów magazynowych, rozliczeń  i wystawianych dokumentów handlowych z naszym wewnętrznym systemem informatycznym na bieżąco następuje tylko w godzinach pracy hurtowni.

Warto wymienić przykładowe produkty dostępne w naszej hurtowni:

 • Naklejki RFID – tagi w formie cienkich naklejek są chętnie  stosowane na powierzchniach niemetalowych, w miejscach o niewielkich narażeniach środowiskowych.
 • Breloki RFID – bardzo popularne produkty. Z uwagi na wysoką wytrzymałość mechaniczną, małe rozmiary i wygodę użytkowania, powszechnie wykorzystywane do identyfikacji osób.
 • Karty zbliżeniowe – chyba najpopularniejsza forma identyfikatora RFID. Najchętniej wykorzystywane są karty o rozmiarach 85,60 x 53,98 mm (standard ID-1).
 • Inlay RFID – chodzi o rodzaj cienkich etykiet z tworzywa sztucznego (z klejem lub bez)  z naniesioną bardzo cienką warstwą przewodzącą (najczęściej aluminiową) stanowiącą antenę połączoną galwanicznie z chipem. Najczęściej są przezroczyste, z dobrze widocznym nadrukiem anteny. Stosowane  najczęściej w przypadku częstotliwości 13,56MHz i UHF.
 • Etykieta RFID – rozróżnienie pomiędzy etykietą, inlayem i naklejką bywa dość „umowne”.  Najczęściej nazwą etykiety jest określany tag z wierzchnią warstwą pozwalającą na łatwe wykonywanie nadruków, np. papierową w kolorze biały.
 • Identyfikatory RFID, to tagi najczęściej przeznaczone do zamocowania w widocznym miejscu, tak aby  umożliwiały nie tylko wizualną, ale i radiową identyfikację osób, zwierząt i przedmiotów.
 • Tagi NFC – te spośród tagów RFID, które posiadają chipy spełniające którąś ze specyfikacji NFC forum. Są obsługiwane przez urządzenia zgodne z wymaganiami NFC np. znaczna część  smartfonów.
 • Tagi pralnicze – znaczniki RFID o specyficznych właściwościach, pozwalających na wykorzystanie ich jako trwałych identyfikatorów rzeczy poddawanych procesowi prania, suszenia i maglowania.

Ponadto, następujące nasze produkty z asortymentu „Tagi i systemy RFID NFC”:

 • Dyski RFID – tagi w postaci dysków wykonanych z różnego typu tworzyw sztucznych. Chętnie stosowane w różnych zastosowaniach wymagających wysokiej odporności mechanicznej i środowiskowej przy zachowaniu niewielkich rozmiarów. Mogą posiadać warstwę samoprzylepną.
 •  Tagi na metal to dowolny rodzaj tagów RFID wyposażonych w specjalną warstwę pozwalającą na normalną pracę w warunkach bezpośredniej bliskości powierzchni metalowych. Najczęściej dotyczy to dysków i naklejek. W naszych produktów tagi te posiadają literę M w swoim oznaczeniu .
 • Opaski RFID – tagi w postaci opasek na przedramię (jak zegarek). Mogą być wykonane z materiałów elastycznych lub sztywnych. Są wersje zapinane lub o określonej, stałej średnicy. Bardzo wygodne rozwiązanie, jeżeli używanie taga nie może zajmować rąk lub nie ma innej możliwości jego przenoszenia. Opaski możemy również wyprodukować  w wersji jednorazowej, uniemożliwiającej zdjęcie bez zniszczenia, np. papierowe.
 • Tagi RFID do wbudowania przeznaczone są do trwałego umieszczania ich w innych produktach. Możesz je zabudować w sposób widoczny lub niewidoczny dla użytkowników. Istnieje bardzo wiele możliwych rozwiązań w tym zakresie i z reguły trzeba je dostosować do konkretnego zastosowania (w czym chętnie pomagamy).
 • Inne tagi RFID – NFC.  Liczba zastosowań i możliwych wykonań tagów jest tak duża, że nawet trudno zbudować jakąś prostą klasyfikację, obejmującą wszystkie możliwości. Łatwiej będzie jeżeli przedstawisz nam swoje potrzeby lub zamierzenia, a my na podstawie swojego doświadczenia, podpowiemy ci możliwe rozwiązania.
 • Czytniki RFID / NFC. Dysponujemy szeroką ofertą sprawdzonych  czytników wyprodukowanych w kraju, jak i za granicą.  Chętnie dostosujemy urządzenia do Twoich konkretnych warunków i oczekiwań.
  Jeżeli poszukujesz najprostszych i najtańszych czytników, które niewiele mogą i nie ma potrzeby ich zintegrowania z całym systemem, to  jesteśmy w Internecie znajdziesz lepszych dostawców  😉
 • Oprogramowanie. Możemy również pomóc w stworzeniu kompletnego systemu identyfikacji radiowej, w pełni zintegrowanego z innymi systemami, których używasz. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi programistami i posiadamy odpowiednie doświadczenie.

 

System 7 Security

Jeżeli szukasz optymalnego rozwiązania w zakresie zastosowań RFID / NFC to nie zwlekaj !

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro techniczno-handlowe w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zastosowaniach tagów !

Potrzebujesz tagów lub systemu RFID NFC ?     Załatwione !

Z przyjemnością rozwiązujemy różnorodne problemy w zakresie technologii RFID / NFC.
Nie tylko proste, ale nawet te najbardziej złożone.
Jeżeli jednak Twoje potrzeby wymagają  indywidualnego i innowacyjnego podejścia, to jeszcze  lepiej. Takie wyzwania pasjonują nas najbardziej!

Oczywiście, możemy też pomóc w integracji systemów RFID (NFC) z innymi rozwiązaniami, jak: systemy monitoringu, systemy alarmowe, systemy pomiaru czasu. Ponadto systemy ewidencyjne i inwentaryzacyjne, systemy automatycznej identyfikacji,  czytniki kodów QR i kreskowych, itd. Aż po, zawody sportowe, NFC w telefonie, identyfikatory , odzież roboczą, automatyzację usług pralniczych, muzea, szkoły, komunikację, lotnictwo …

Podstawowe grupy towarów, które sprzedajemy  to: Tagi – identyfikatory RFID / NFC jak: Karty, Breloki, Dyski, Opaski ( zegarki ), Zawieszki, Naklejki, Etykiety, Wbijane, Wbudowywane, Wszywane, chipy rfid, itd.  Ponadto: Kamery, Rejestratory, Monitory, Wideodomofony, Centrale alarmowe, Czujki alarmowe, Manipulatory, Sygnalizatory.  Co więcej:  Zbliżeniowe czytniki kodów, Czytniki RCP, Rejestratory pracy, Plomby elektroniczne, Konwertery, Ppoż, Kable, Światłowody, Obudowy, Zasilacze, Baterie i akumulatory, Oprogramowanie.

Warto wspomnieć, że nasi klienci najchętniej kupują u nas produkty następujących marek i producentów:  Seven System, Seven Guard, Seven Reader, Seven Seal, Seven Door, AAT, Novus, DSC, BCS, Polon Alfa, Pulsar, Roger, Satel, Volta, Janex, Alpol, BCS line, BCS Point, Vidos, Commax, MiWi Urmet, Hikvison, Dahua, Sony, Vivotek, Mazi, Elmes, Merx, Jablotron, Ropam, Abax, Micra, Ubiquiti, Bosh, Crow.

Na zakończenie pragniemy podkreślić, że nie zajmujemy się systemami „chipowania” zwierząt. Nawet nie wspominając o zastosowaniu tagów RFID do trwałego znakowania („chipowania”) ludzi.

Tagi i systemy RFID NFC dopasujemy do Twoich potrzeb !