NFC tagi cennik

NFC tagi cennik

 

Najnowszy cennik tagów NFC obowiązuje od 17.07.2021r. Właściwie jest to wyciąg z naszego pełnego cennika tagów RFID.

NFC tagi cennik

Zasadniczo,  stworzyliśmy  tę  skróconą  wersji w odpowiedzi na potrzeby części naszych klientów, zainteresowanych  tagami NFC.  W ostatnich latach nieustannie rośnie grupa użytkowników świadomych możliwości jakie daje technologia NFC.  Coraz więcej telefonów komórkowych posiada czytniki NFC, co otwiera przez nimi niespotykane dotąd możliwości. Jedną z nich jest odczytywanie i zapisywanie informacji zawartych w małych, tanich, odpornych i łatwych do ukrycia tagach NFC.

Co znajdziesz w naszym cenniku

Tagi są zabudowywane w różnego typu obudowach. Od standardowych kart plastikowych, przez breloki, dyski, aż po miniaturowe obudowy pozwalające na łatwe ukrycie znacznika NFC.

Obecnie najczęściej wykorzystywaną formą są naklejki. Spotykamy je praktycznie wszędzie. Wynika to z ich niewielkich rozmiarów, niskiej ceny i bardzo łatwego montażu, polegającego na przyklejeniu do dowolnej powierzchni. W przypadku powierzchni metalicznych musisz pamiętać o dobraniu taga posiadającego odpowiednią, dodatkową  warstwę. W naszych oznaczeniach tagów jej istnienie sygnalizowane jest występowaniem litery M.

Chociaż generalnie nasze cenny wszelkich tagów RFID w tym również NFC nieustannie spadają, jednak w ostatnim czasie utrzymanie tego trendu staje się coraz trudniejsze. W przypadku niektórych chipów można zaobserwować wyraźną tendencję wzrostu cen i problemów z dostępnością. Dodatkowym czynnikiem niekorzystnym są trudności z dostawami z Chin, które są obecnie głównym producentem tagów RFID. Niestety dotyczy to zarówno transportu lotniczego, jak  lądowego i morskiego.

NFC tagi cennik

W naszym asortymencie  magazynowym skupiliśmy się na dwóch podstawowych typach tagów NFC. Są one kluczowe  z perspektywy  rynku  polskiego.
Pierwszy to zgodne z normą ISO 14443A i specyfikacją NFC forum określaną jako tagi typu 2. Drugi oparty o normę ISO 15693 i nazywany tagami NFC typ V.
Każdy z tych popularnych typów ma szereg swoich zalet i wad w konkretnych zastosowaniach i warunkach pracy. Dodatkowo w obrębie każdego funkcjonuje wiele chipów możliwych do wykorzystania. W razie potrzeby chętnie pomożemy w znalezieniu optymalnego rozwiązania.
W przypadku pierwszego skupiliśmy się, na popularnych układach Ntag® 213 i Ntag® 216 produkcji firmy NxP® oraz najlepszych, tańszych chipach z nimi kompatybilnych. Dla zgodnych z ISO 15693 skoncentrowaliśmy się na oryginalnych chipach ICODE®   SLIX i SLIX2, również produkcji NxP® .

Oczywiście, na zamówienie możemy dostarczyć inne tagi NFC w dowolnym wykonaniu i z dowolnymi chipami.

 

Cennik możesz pobrać na  naszej stronie, przechodząc do zakładki: Pomoc – Pobieranie

Podsumowując: Jeżeli  potrzebujesz tagów  NFC to  skontaktuj się z nami.  Na pewno znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie .

 

NFC tagi cennik

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro  w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Jeżeli chcesz  dowiedzieć się więcej, o podstawowych kwestiach związanych z RFID, to czytaj :

O technologii RFID
Co to jest NFC ?
Tagi – znaczniki RFID. Jak to działa?
Chipy RFID ? Co to takiego?
Poza tym, Nasze produkty – co możemy dostarczyć?
Gdzie RFID / NFC najczęściej znajduje zastosowanie ?
Na zakończenie, więcej informacji o naszej firmie

NFC tagi cennik