ceny tagów rfid nfc

Cennik tagów RFID NFC

Cennik tagów RFID NFC

 

Najnowszy cennik tagów RFID NFC  obowiązuje od 01.08.2021r.

Cennik tagów RFID NFC

Długo oczekiwana aktualizacja naszego podstawowego cennika tagów RFID / NFC jest już faktem. Pomimo znacznego wzrostu cen materiałów i transportu udało nam się utrzymać dotychczasowe ceny najpopularniejszych tagów dostępnych natychmiast z naszych magazynów. Jest to możliwe dzięki długoletnim i bardzo dobrym kontaktom z naszymi najlepszymi dostawcami na całym świecie. Ponadto ciągle wzrastające wolumeny naszych zakupów i nieustanne optymalizowanie kosztów, pomagają w utrzymaniu cen podstawowych pozycji. Wprawdzie, niektóre mniej popularne tagi trochę podrożały, ale są też takie, których ceny udało nam się obniżyć 🙂

Ponadto, po raz kolejny rozszerzyliśmy asortyment tagów utrzymywanych przez nas w naszym magazynie w Bielsku-Białej. Dążymy do tego, aby wszyscy nasi klienci mieli natychmiastowy dostęp do potrzebnych im elementów. Nieustannie zwiększamy też stany magazynowe z uwagi na  wydłużające się terminy dostaw.

Pozycje oznaczone literą W najprawdopodobniej będą w przyszłości wycofane i mogą nie być już wcale dostępne. Natomiast oznaczone literą N, to nowości ostatnio wprowadzone do naszego asortymentu magazynowego.

Szczególnie polecamy zapoznanie się z nowymi, ekskluzywnymi brelokami wykonanymi z naturalnej skóry. Mamy nadzieję, że pomimo wysokiej ceny znajdą wielu nabywców, szukających czegoś bardziej wyrafinowanego.

Ceny tagów RFID obowiązują od 01.08.2021r.

Oczywiście, na zamówienie możemy dostarczyć inne tagi RFID w dowolnym wykonaniu i z wybranymi chipami.

 

Cennik możesz pobrać tutaj    lub na  naszej stronie, przechodząc do zakładki: Pomoc – Pobieranie

Podsumowując: Jeżeli  potrzebujesz tagów  NFC to  skontaktuj się z nami.  Na pewno znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

 

NFC tagi cennik

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro  w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Jeżeli chcesz  dowiedzieć się więcej, o podstawowych kwestiach związanych z RFID, to czytaj :

O technologii RFID
Co to jest NFC ?
Gdzie RFID / NFC najczęściej znajduje zastosowanie ?
Na zakończenie, więcej informacji o naszej firmie

Tagi – znaczniki RFID. Jak to działa?
Chipy RFID ? Co to takiego?
Poza tym, Nasze produkty – co możemy dostarczyć?