Cennik tagów RFID NFC

Cennik tagów RFID NFC

 

Najnowszy cennik tagów RFID NFC  obowiązuje od 01.08.2021r.

Cennik tagów RFID NFC

Długo oczekiwana aktualizacja naszego podstawowego cennika tagów RFID / NFC jest już faktem. Pomimo znacznego wzrostu cen materiałów i transportu udało nam się utrzymać dotychczasowe ceny najpopularniejszych tagów dostępnych natychmiast z naszych magazynów. Jest to możliwe dzięki długoletnim i bardzo dobrym kontaktom z naszymi najlepszymi dostawcami na całym świecie. Ponadto ciągle wzrastające wolumeny naszych zakupów i nieustanne optymalizowanie kosztów, pomagają w utrzymaniu cen podstawowych pozycji. Wprawdzie, niektóre mniej popularne tagi trochę podrożały, ale są też takie, których ceny udało nam się obniżyć 🙂

Ponadto, po raz kolejny rozszerzyliśmy asortyment tagów utrzymywanych przez nas w naszym magazynie w Bielsku-Białej. Dążymy do tego, aby wszyscy nasi klienci mieli natychmiastowy dostęp do potrzebnych im elementów. Nieustannie zwiększamy też stany magazynowe z uwagi na  wydłużające się terminy dostaw.

Pozycje oznaczone literą W najprawdopodobniej będą w przyszłości wycofane i mogą nie być już wcale dostępne. Natomiast oznaczone literą N, to nowości ostatnio wprowadzone do naszego asortymentu magazynowego.

Szczególnie polecamy zapoznanie się z nowymi, ekskluzywnymi brelokami wykonanymi z naturalnej skóry. Mamy nadzieję, że pomimo wysokiej ceny znajdą wielu nabywców, szukających czegoś bardziej wyrafinowanego.

Ceny tagów RFID obowiązują od 01.08.2021r.

Oczywiście, na zamówienie możemy dostarczyć inne tagi RFID w dowolnym wykonaniu i z wybranymi chipami.

 

Cennik możesz pobrać    na  naszej stronie, przechodząc do zakładki: Pomoc – Pobieranie

Podsumowując: Jeżeli  potrzebujesz tagów  NFC to  skontaktuj się z nami.  Na pewno znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

 

NFC tagi cennik

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro  w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Jeżeli chcesz  dowiedzieć się więcej, o podstawowych kwestiach związanych z RFID, to czytaj :

O technologii RFID
Co to jest NFC ?
Gdzie RFID / NFC najczęściej znajduje zastosowanie ?
Na zakończenie, więcej informacji o naszej firmie

Tagi – znaczniki RFID. Jak to działa?
Chipy RFID ? Co to takiego?
Poza tym, Nasze produkty – co możemy dostarczyć?