Tagi UHF

Tagi UHF z najnowszymi chipami

Tagi UHF z superczułymi chipami M750 firmy Impinj ® są już dostępne w naszym magazynie.

Na razie dysponujemy naklejkami w wersji przezroczystej (S5762-TT53x33) oraz białej (S5762-WE53x33) z tym najnowszym, bardzo poszukiwanym chipem.
M750 to najnowsze osiągnięcie jednego z wiodących producentów chipów do tagów RFID  UHF, amerykańskiej firmy Impinj®.  Zgodnie z deklaracjami producenta jego czułość sięga -24dBm przy odczycie i -21dBm przy zapisie. Są to parametry sytuujące ten produkt w ścisłej światowej czołówce.
Również z naszych testów wynika, że tagi te pozwalają osiągnąć  duże zasięgi przy stosunkowo niewielkich rozmiarach 53 x 33 mm.
W chipach tych dostępna jest pamięć EPC o pojemności 96 bitów z możliwością rozszerzenia do 128, kosztem dostępnej pamięci użytkownika o rozmiarze 32 bity.
Ponadto, możesz skorzystać z kilku użytecznych funkcji, jak automatyczne dostrajanie interfejsu radiowego, diagnostyka pamięci, szybki odczyt (FastID™). Jak również  kod dostępu i dezaktywacji, tryb bliskiego zasięgu, itp.

Tagi RFID S5762

posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Z uwagi na duży zasięg i  niewielkie wymiary możesz je wykorzystywać również tam, gdzie dotychczas potrzebowałeś znacznie większych znaczników. Od systemów parkingowych, przez oznaczanie towarów, przedmiotów,  logistykę, produkcję, aż po biblioteki i archiwa. S6762 powinny się sprawdzić  w systemach identyfikacji radiowej, które opierają się na kodzie EPC i nie wymagają dużych pojemności pamięci użytkownika (USER).

Oprócz doskonałych parametrów tagi te charakteryzują się wysoka jakością wykonania i bardzo niską ceną.  Aktualna cena dla dużych ilości jaką możemy zaproponować naszym odbiorcom to kilkanaście groszy netto.

Oczywiście, na zamówienie możemy dostarczyć inne tagi RFID / NFC w dowolnym wykonaniu i z wybranymi  chipami.

 

Cennik detaliczny możesz pobrać tutaj    lub na  naszej stronie, przechodząc do zakładki: Pomoc – Pobieranie

Podsumowując: Jeżeli  potrzebujesz tagów RFID /  NFC to  skontaktuj się z nami.  Na pewno znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

 

System 7 Security Bielsko-Biała Hurtowe dostawy tagów RFID NFC

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro  w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Jeżeli chcesz  dowiedzieć się więcej, to przeczytaj:

Nasze produkty – co możemy dostarczyć?

Na zakończenie, więcej informacji o naszej firmie