System 7 Security 30-ci lat działalności

System 7 Security już od trzydziestu lat działa na polskim rynku.

System 7 Security rozpoczęła działalność w dniu  02.11.1990r. jako firma powołana do życia przez Mirosława Wandzla. Od samego początku zajmowała się specjalistycznymi urządzeniami elektronicznymi, przeznaczonymi dla branży „Security”. Oprócz urządzeń do systemów kontroli i nadzoru były to również elementy systemów alarmowych, monitoringu (CCTV), ppoż., itp.

Początkowo, oprócz działalności projektowej, dystrybucyjnej i produkcyjnej zajmowaliśmy się również usługami polegającymi na montażu systemów kontroli dostępu, alarmowych i telewizyjnych. Z biegiem lat zrezygnowaliśmy najpierw z działalności usługowej, a potem również produkcyjnej.  Wiedzieliśmy, że aby robić coś na prawdę dobrze, to trzeba się na tym skoncentrować. Nie można zajmować się wszystkim, nawet w obrębie jednej branży. Tak zrodziła się nasza specjalizacja w zakresie hurtowej dystrybucji tagów RFID / NFC.  Po wielu latach widzimy, że były to słuszne decyzje. Obecna pozycja firmy,  jako wiodącego dostawcy znaczników RFID na polskim rynku, nie byłaby bez nich możliwa.

Jeżeli działasz w biznesie dłużej, to wiesz, że  30-ci lat doświadczenia, to w krajowych warunkach bardzo dużo. Praktycznie wszystko, co w naszej powojennej, wolnorynkowej historii jest możliwe.  To nie tylko ogrom doświadczenia w zakresie realizowanej specjalizacji, ale również szerokie spojrzenie na  warunki prowadzenia działalności i wykonywanie zadań. Od 1990r. zmieniało się w tym zakresie bardzo dużo i niewiele z firm, które powstały w tamtym czasie, to przetrwała. Dzięki temu wielowarstwowemu  dorobkowi firmy jesteśmy obecnie w stanie podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania w zakresie identyfikacji radiowej i znajdować skuteczne, innowacyjne  rozwiązania, nie tylko na skalę europejską.

Aktualnie posiadamy w naszych magazynach w Polsce jeden z najszerszych w Europie asortymentów typowych tagów RFID / NFC . Są one gotowe do natychmiastowej dostawy. Jeżeli trzeba,  jesteśmy  w stanie zaprojektować i dostarczyć dowolne, nietypowe tagi, dostosowane do specyficznych potrzeb klienta.

System 7 : Niestety z uwagi na trwającą epidemię nie udało się zrealizować planów związanych ze świętowaniem tej doniosłej rocznicy, ale mamy nadzieję, że uda się to przy następnej okazji 🙂

Gratulacje od Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:

Podsumowując, działamy i intensywnie rozwijamy się nadal. Jeżeli potrzebujesz hurtowych dostaw tagów RFID / NFC, to możemy je dostarczyć natychmiast z naszego magazynu w Bielsku-Białej. Również nietypowe tagi  możemy zaprojektować i wyprodukować specjalnie dla ciebie. Skontaktuj się z nami.

Pierwszy wpis do Ewidencji działalności gospodarczej firmy System 7 Security z dnia. 31.10.1990r.:

System-7-Security-pierwszy-wpis-ewidencja
System-7-Security-pierwszy-wpis-ewidencja

 

Dokument potwierdzający nadanie pierwszego numeru REGON przez Wojewódzki Urząd Statystyczny w Bielsku-Białej:

System-7-security-regon
System-7-security-regon
Posted in Bez kategorii | Tagged