Ekskluzywne breloki RFID

Ekskluzywne breloki RFID

Ekskluzywne breloki RFID  są już w naszym magazynie w Bielsku-Białej. Tagi te, to dobra alternatywa dla tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego, co zastąpi typowe, plastikowe breloki, znajdujące się w powszechnym użyciu. Na razie wprowadziliśmy 2 modele tych produktów w kilku wykonaniach kolorystycznych. Oczywiście, mogą one zawierać dowolne popularne  chipy takie jak: Unique 125kHz, Mifare® classic 1k 13,56MHz, (NFC) Ntag® 213 , ICODE® SLIX, SLIX2, itp.

Ponadto, jeżeli masz jakieś większe potrzeby w zakresie identyfikacji radiowej, to skontaktuj się z naszą firmą.  Bez wątpienia możemy pomóc ci w znalezieniu optymalnego i kompleksowego rozwiązania związanego z  RFID / NFC.

Eleganckie breloki RFID / NFC

Przede wszystkim, te ładne i efektywne breloki możesz wykorzystać jako „klucz” do swojego domofonu z czytnikiem RFID lub osobisty identyfikator w systemie kontroli dostępu. Z powodzeniem mogą zastąpić nie tylko typowe, tanie, plastikowe breloki, ale również karty zbliżeniowe. Ponadto, oprócz estetycznego wyglądu, są one wykonane z bardzo solidnych  materiałów, takich jak  skóra naturalna lub wysokiej jakości skóra syntetyczna. Dzięki temu możesz się cieszyć wysokim komfortem użytkowania, przy zapewnieniu najwyższej trwałości.

Ekskluzywne breloki RFID –  aktualnie dostępne modele

Poniżej widoczne  S10381 i S10382, to breloki zbliżeniowe z chipem „Unique” 125kHz, kompatybilnym z EM4100.
Natomiast S30381B i S30382B  posiadają chip kompatybilny z Mifare® classic 1k S50, najlepszy z dostępnych obecnie  na rynku.
Kolory. Po pierwsze czarny (BK),  następnie czerwony (RD) i   brązowy (BN). Inne kolory i chipy dostępne na zamówienie.

 

Ekskluzywne breloki RFID – opakowania jednostkowe.

Na zakończenie informacja o sposobie pakowania.  Warto zauważyć, że breloki te pakowane są po 50szt. i sprzedawane jako wielokrotność opakowań jednostkowych. W wyjątkowych przypadkach (np. potrzeba dostarczenia próbek), możesz zamówić mniejsze ilości.

Podsumowując: Jeżeli  potrzebujesz tagów RFID / NFC to  skontaktuj się z nami.  Jesteśmy przekonani, że znajdziemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie .

 

Ekskluzywne breloki RFID NFC

Zadzwoń (+ 48 33 8218 777) , napisz lub odwiedź nasze biuro  w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Kończąc, gdybyś chciał dowiedzieć się więcej, o podstawowych kwestiach związanych z identyfikacją radiową, to czytaj poniżej:

Chipy RFID ? Co to takiego?
Numelator – darmowy program do przeliczania kodów drukowanych na tagach, do pobrania.
Nasze produkty – co możemy dostarczyć?

Cennik tagów RFID / NFC – uwaga, możliwe wysokie rabaty 🙂