System kontakt – czyli jak się z nami skontaktować

SYSTEM KONTAKT –  kontaktuj się z nami wybierając najwygodniejszą dla siebie metodę.

Najprostszy kontakt z System 7 Security

System 7 – kontakt.  Najlepiej skorzystaj z formularza kontaktowego
Twoja wiadomość zostanie natychmiast, automatycznie przesłana do wybranego przez Ciebie działu w naszej firmie.
Im jaśniej opiszesz  o co chodzi, tym łatwiej będzie naszym pracownikom prawidłowo zareagować na Twoją wiadomość.  Pamiętaj też o prawidłowym wybraniu tematu, którego dotyczy Twoja korespondencja, ponieważ wtedy dotrze ona szybko do właściwych osób.
Konieczne będzie też podanie kilku podstawowych informacji, które umożliwią nam lepsze  zrozumienie  Twojego przekazu i zwrotny kontakt z Tobą.

System 7 kontakt

Jeżeli wolisz skorzystać z normalnej poczty elektronicznej, to możesz wysłać wiadomość  na nasz ogólny adres e-mail: biuro e t system7 kropka pl.

Niestety w takim przypadku, może ona zostać zakwalifikowana przez serwery  jako spam i nigdy do nas nie dotrzeć.  Poza tym czas jej opracowywania w firmie, najczęściej będzie dłuższy. Najpierw musi «przejść» przez sekretariat i dopiero po wstępnej weryfikacji, trafi do właściwego działu.

Możesz też po prostu zadzwonić na nasz główny numer  +48 33 8218777 w godzinach od 8:00 do 16:00.
Niestety, pod tym numerem jest podłączonych kilka zewnętrznych  linii telefonicznych, obsługiwanych przez nasz dział handlowy. Czasami rodzi to pewien problem, ponieważ dzwoniąc z zewnątrz możesz mieć wrażenie, że nikt nie odbiera połączenia, podczas gdy po naszej stronie prowadzone są aktualnie rozmowy na innych liniach.  Po prostu, w takiej sytuacji nikt u nas nie może już odebrać kolejnego telefonu, dopóki nie skończy aktualnie prowadzonej rozmowy. Oczywiście, po odebraniu telefonu, dział handlowy może połączyć Cię z numerami wewnętrznymi innych działów lub osób, z którymi chcesz się skontaktować.

System 7 dojazd.

Jeżeli chcesz, to możesz też nas  odwiedzić osobiście. Zapraszamy do naszego biura techniczno-handlowego na ul. Krakowskiej 33 w Bielsku-Białej. Zachęcamy do wcześniejszego zapowiedzenia wizyty. Pozwoli nam to na zarezerwowanie czasu właściwych osób  oraz na wcześniejsze przygotowanie odpowiednich materiałów. Z pewnością usprawni to nasze spotkanie. W celu umówienia wizyty najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego.

Jeżeli przyjedziesz samochodem, to możesz skorzystać w naszego własnego parkingu przez budynkiem (od strony ul. Krakowskiej).  Dzięki dogodnej lokalizacji i niedawnemu remontowi Krakowskiej, dojazd do nas jest bardzo wygodny i łatwy z każdego kierunku.

dojazd po modernizacji Krakowskiej
Dojazd po modernizacji Krakowskiej

Więcej informacji dotyczących dojazdu do System 7.

Jeszcze jedna  metoda komunikowania się z firmą System 7 Security

Gdyby żadna z powyższych możliwości kontaktu z naszą firmą Ci nie odpowiadała, to pozostaje jeszcze tradycyjna poczta 🙂

Nasz adres korespondencyjny to:
System 7 Security sp. z o.o.
ul. Krakowska 33
43-300 Bielsko-Biała
POLSKA

Nasza firma od lat posiada również swoje profile w najważniejszych serwisach społecznościowych i konta w komunikatorach internetowych. Jednak z kilku powodów, nie komunikujemy się w ten sposób z naszymi klientami i kontrahentami  😉