Zastosowanie tagów RFID / NFC i innych naszych towarów

Zastosowanie tagów RFID / NFC i innych dostarczanych przez nas towarów jest tak szerokie, że nie da się tego przekazać w paru słowach.

Jeżeli chcesz szybko, możliwie tanio i skutecznie poprawić efektywność, kontrolę lub bezpieczeństwo w swoim biznesie lub urzędzie, to na pewno jest wskazane nawiązanie współpracy z naszą firmą. A dlaczego akurat z nami?
Oprócz tego, że działamy od 1990r. i zajmujemy się hurtowymi dostawami urządzeń do budowy systemów monitoringu (CCTV), alarmowych, kontroli dostępu (ACC), itp., to naszą specjalnością są wszelkiego typu tagi (znaczniki) RFID / NFC.   Mamy ponad 30 lat doświadczenia i w zakresie RFID  możemy praktycznie wszystko, co ktokolwiek na świecie, a czasami nawet więcej 🙂
Możemy pomóc Ci wybrać i zastosować optymalne rozwiązania oraz kompleksowo dostarczyć sprawdzony sprzęt w najlepszych cenach. Ponadto możemy stworzyć i wykonać dla Ciebie nietypowe urządzenia i oprogramowanie, standardowo nieosiągalne na rynku i w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Jeżeli szukasz optymalnego rozwiązania w zakresie zastosowań RFID / NFC to nie zwlekaj.

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasze biuro techniczno-handlowe w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Jesteśmy nastawieni na rozwiązywanie problemów w tym zakresie. Nie tylko prostych ale i bardzo złożonych. Praktycznie każde możliwe zastosowanie identyfikacji radiowej jest nam znane. Jeżeli jednak Twoje potrzeby wymagają  indywidualnego i innowacyjnego podejścia, to jeszcze jeszcze lepiej. Takie zadania pasjonują nas najbardziej!
Oczywiście, możemy też pomóc przy integracji zastosowań RFID (NFC) z innymi rozwiązaniami, jak: systemy monitoringu, systemy alarmowe, systemy pomiaru czasu. Ponadto systemy ewidencyjne i inwentaryzacyjne, systemy automatycznej identyfikacji,  czytniki kodów QR i kreskowych, itd. Aż po zawody sportowe, NFC w telefonie, identyfikatory dla psów, odzież roboczą, automatyzację usług pralniczych, muzea, szkoły, komunikację, lotnictwo …  Właściwie: the sky’s the limit 😉