Towary

Hurtownia monitoringu, systemów ochrony i kontroli – to my!

Szukasz doświadczonej hurtowni urządzeń do systemów monitoringu (CCTV), alarmowych, kontroli dostępu (ACC), to przyjdź do nas.

Hurtownia systemów monitoringu, alarmowych, itp. w Bielsku-Białej. Działamy od 1990r i jeżeli jesteś (lub chcesz zostać) profesjonalistą lub  odbiorcą hurtowym to dobrze trafiłeś. Wprawdzie specjalizujemy się w hurtowych dostawach tagów RFID / NFC . Jednak ponadto kompleksowo dostarczamy wszystko, co potrzebne do zbudowania elektronicznych systemów do ochrony i kontroli. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w tej dziedzinie, współpracując z nami nie ryzykujesz.  Tym sposobem masz w jednym miejscu wszystko czego potrzebujesz do budowy systemów.

Jeżeli jeszcze nie współpracujesz z nami to nie zwlekaj.

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasze biuro techniczno-handlowe w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.  Jesteśmy nastawieni na działanie na rzecz naszych stałych klientów. Jest również pewna zła wiadomość. Jeżeli chcesz kupić niewielką ilość urządzeń na własne potrzeby, czyli jesteś klientem detalicznym (konsumentem). To niestety nasza firma nie jest dla Ciebie dobrym dostawcą.   W takiej sytuacji lepiej skorzystać z oferty ogromnej liczby sklepów internetowych lub detalicznych nastawionych na obsługę tego typu zamówień.  Mówiąc wprost, jako hurtownia prowadzimy tylko sprzedaż hurtową.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Praktycznie wszystko, co jest potrzebne w systemach alarmowych, telewizyjnych, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, ppoż i innych związanych z ochroną i kontrolą. Dawno, dawno temu, gdy prowadziliśmy  również sprzedaż detaliczną, czyli na samym początku obecnego wieku, stworzyliśmy sklep internetowy o najszerszym w naszej branży asortymencie w Polsce. W jego katalogach było ponad 30 000 aktywnych produktów. Obecnie nasz asortyment jest jeszcze szerszy dlatego nie pytaj nas o „cennik” lub „ofertę”.  U nas dostępne jest prawie wszystko, co w tej branży zasługuje na uwagę i naszym zdaniem nadaje się do zastosowania w konkretnych warunkach.

Hurtownia monitoring alarmy Bielsko-Biała
Hurtownia monitoring alarmy Bielsko-Biała

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową.

Możemy pomóc Ci dobrać optymalny sprzęt do Twojego zastosowania lub skompletować możliwie tanio wszystko zgodnie z Twoją specyfikacją. I znowu przestrzegamy, jeżeli nie masz u nas statusu klienta hurtowego, to niestety nie będziemy w stanie sporządzić dla Ciebie  „wycen” czy „ofert”. Po prostu chcemy i musimy przeznaczać nasz czas na obsługę naszych stałych klientów. Jeżeli chcesz zostać jednym z nich, to jest to bardzo proste. Wystarczy, że Twoje zakupy w poprzednim kwartale przekroczą 4000zł netto, a automatycznie zyskasz taki status. Oczywiście, jeżeli z jakichś powodów  przestaną przekraczać ten niewielki limit, to nasz system automatycznie cofnie ten specjalny status na kolejny kwartał. Znowu nie będziemy mogli przygotowywać dla Ciebie ofert, kredytować zakupów i poświęcać Ci szczególnej uwagi 🙁

Jeżeli jednak chcesz z nami nawiązać współpracę, to zawsze możesz okazać nam wiarygodną ofertę od jakiegokolwiek dostawcy. My prawie na pewno dostarczymy Ci ujęty tam sprzęt za niższą kwotę. U nas cena nie może być przeszkodą.

W przypadku tagów RFID, które są naszą specjalnością oraz produktów firm których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce (np. Seven System sp. z o.o) nasze zasady są mniej rygorystyczne. Wprawdzie również jesteśmy nastawieni na współpracę z odbiorcami hurtowymi, ale nasz system nie bierze pod uwagę tego kwartalnego minimum 4000zł. Ponadto, możemy przygotowywać oferty każdemu. Jedynym ograniczeniem w przypadku tagów RFID – NFC jest konieczność zakupu całych opakowań jednostkowych (zależnie od modelu 50, 100 lub 200szt.).

Nasza hurtownia monitoringu i innych urządzeń.

Podstawowe grupy towarowe w ofercie  to: Tagi – identyfikatory RFID / NFC jak: Karty, Breloki, Dyski, Opaski ( zegarki ), Zawieszki, Naklejki, Etykiety, Wbijane, Wbudowywane, Wszywane, dla zwierząt, same chipy rfid, itd.  Ponadto: Kamery, Rejestratory, Monitory, Wideodomofony, Centrale alarmowe, Czujki alarmowe, Manipulatory, Sygnalizatory.  Co więcej:  Zbliżeniowe czytniki kodów, Czytniki RCP, Rejestratory pracy, Plomby elektroniczne, Konwertery, Ppoż, Kable, Światłowody, Obudowy, Zasilacze, Baterie i akumulatory, Oprogramowanie.

Najchętniej kupowane marki i producenci to: Seven System, Seven Guard, Seven Reader, Seven Seal, Seven Door, AAT, Novus, DSC, BCS, Polon Alfa, Pulsar, Roger, Satel, Volta, Janex, Alpol, BCS line, BCS Point, Vidos, Commax, MiWi Urmet, Hikvison, Dahua, Sony, Vivotek, Mazi, Elmes, Merx, Jablotron, Ropam, Abax, Micra, Ubiquiti, Bosh, Crow.

Nasz nowoczesny serwis internetowy B2B.

Od lat nie mamy już sklepu internetowego, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży detalicznej i dla konsumentów. Natomiast naszym stałym odbiorcom hurtowym wiodącego asortymentu towarów, czyli tagów RFID / NFC i innych produktów na które mamy wyłączność w Polsce, udostępniamy nowoczesny serwis B2B. Posiadając dostęp do tego serwisu możesz o każdej porze dnia i nocy, z komputera lub smartfona, składać zamówienia w swoich specjalnych cenach. Zamówienia te natychmiast pojawią się w naszym systemie w hurtowni. Ponadto masz dostęp do aktualnych, ważnych informacji.

Przykładowo: aktualne stany magazynowe konkretnych towarów,  stan rozliczeń z Twoją firmą, historia twoich zamówień z możliwością powielania, faktury wystawione dla Twojej firmy z możliwością podglądu, obszerne opisy towarów z wysokiej jakości zdjęciami, itp.  Co więcej możesz zapamiętywać zestawy wybranych towarów w trwałych schowkach. Schowki możesz nazwać wg uznania, a następnie przekształcać je w zamówienia lub oferty dla swoich klientów. Oferty które sporządzisz (po uzupełnieniu danymi wg własnego uznania) możesz zapisać w formacie pdf.

Jednym słowem: bez wahania zadzwoń, napisz lub odwiedź nasze biuro techniczno-handlowe w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.

Hurtownia System 7 Security
Hurtownia System 7 Security