O firmie

O firmie

Firma System 7 Security działa w branży od 1990r. W trakcie swojej wieloletniej działalności osiągnęła pozycję jednego z największych w Polsce dystrybutorów urządzeń do systemów alarmowych, telewizyjnych, kontroli …

Zaopatrujemy głównie krajowych i europejskich profesjonalistów zajmujących się zagadnieniami związanymi z ochroną i kontrolą oraz poważnych klientów instytucjonalnych.

Prowadzimy szeroką działalność importowo/eksportową w zakresie specjalistycznych urządzeń i systemów służących ochronie i kontroli. Na całym świecie posiadamy sieć sprawdzonych fabryk produkujących wysokiej jakości produkty. W zakresie importu specjalizujemy się w dostarczaniu identyfikatorów (tagów) RFID /NFC oraz kamer (CCTV). Dzięki tej specjalizacji, bogatemu doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu organizacyjno-finansowemu jesteśmy w stanie dostarczać te elementy na najkorzystniejszych w Unii Europejskiej warunkach (oczywiście przy zachowaniu wymaganej przez nabywcę jakości).

Nasza działalność handlowa jest skupiona na naszych stałych odbiorcach i na innych nabywcach hurtowych pragnących w korzystnej cenie zakupić sprawdzone urządzenia spełniające określone warunki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu technicznemu zapewniamy również profesjonalny serwis importowanych przez nasz urządzeń, a niejednokrotnie możliwość dostosowania ich do specyficznych wymagań nabywcy.

Oprócz importu / eksportu i dystrybucji zajmujemy się również projektowaniem i produkcją specjalistycznych urządzeń wspomagających ochronę i kontrolę..

Produkty własne możemy bez ograniczeń dostosowywać do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Naszymi sztandarowymi wyrobami własnymi są: uniwersalny system kontroli SEVEN GUARD i nowoczesne plomby elektroniczne SEVEN SEAL.

Dzięki dużemu doświadczeniu i pasji jaką jest dla nas projektowanie specjalistycznych urządzeń elektronicznych, nasze własne, innowacyjne produkty zyskały sobie opinię „niezastąpionych” i „niezawodnych”, a przy tym dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach .

Nasza firma nie zajmuje się montażem systemów na obiektach – zainteresowanych instalacją systemów kierujemy do doświadczonych firm instalacyjnych (naszych klientów) z danego regionu.

W 2011r firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która jest kontynuatorką i przejęła wszystkie zasoby oraz aktywności.

Zmiana ta miała na celu dostosowanie formy prowadzenia działalności do aktualnego jej zakresu oraz wzmocnienie kapitałowe firmy pozwalające na jeszcze większe otwarcie na nowoczesne technologie i innowacyjne działania. Obecnie kapitał zakładowy firmy wynosi 1 500 000 PLN.